مشاغل پردرآمد | پر درآمدترین شغل ها در ایران کدامند؟

تاکنون مطالب زیادی درباره شغل پردرآمد بدون سرمایه و یا پردرآمدترین شغل خوانده یا شنیده اید که اغلب کپی مقالات خارجی بوده است نه درباره ایران . در این مطلب بر اساس اطلاعات و تجربیات مستند  ، شما را با پر درآمدترین شغل ها در ایران آشنا می کنیم :

پر درآمدترین شغل ها در ایران
پر درآمدترین شغل ها در ایران

 

آشنایی با پر درآمدترین شغل ها در ایران 

بازاریابی

در ایران هم مثل همه جای دنیا ، پرسودترین شغل ، بازاریابی است . این شغل سرمایه ای نیاز ندارد ولی همه مشاغل به آن نیاز دارند ! بازاریابان موفق ، پس از گذراندن دوره های تخصصی فروش و بازاریابی ، می توانند به درامدهای چند میلیون در ماه با سقف نامحدود دست یابند. از این رو بازاریابی از جمله پر درآمدترین شغل ها در ایران و جهان محسوب می شود.

کسب و کار آنلاین

فرقی نمیکند کجا باشید. کافیست یک کامپیوتر متصل به اینترنت داشته باشید . بسیاری از افراد به جای تلف کردن اوقات خود ، از این امکان برای ، آموزش و کسب درامد استفاده می کنند . تقریبا هر تخصصی داشته باشید متقاضیانی در فضای مجازی دارد که می توان آن را عرضه کرد . برای شروع از یک مشاور با تجربه ، کمک بگیرید.

 

فروشگاه آنلاین

از دیگر مشاغل پردرآمد در ایران راه اندازی فروشگاه آنلاین است . میتوانید تولیدات خود یا محصولات دیگران را در فروشگاه اینترنتی به فروش برسانید .

 

آرایشگری

این شغل نیازی به توضیح ندارد . ایران از جمله پرمصرف ترین کشورها در زمینه انواع لوازم آرایشی و خدمات مرتبط با زیبایی و آرایش است . نگاهی به تعرفه خدمات و تعداد آرایشگاه ها در سطح شهر ، نشان دهنده اقبال و درامد شغل آرایشگری به عنوان یکی از پر درآمدترین شغل ها در ایران است.

خدمات مشاوره

یکی از پر درآمدترین شغل ها در ایران ، این روزها ، مشاوره تخصصی و شرکت در همایش های تخصصی به عنوان سخنران است . اکثر افراد متخصص و شناخته شده ، این روزها بخشی از درامد خود را از این طریق ، کسب می کنند.

وکالت

طبیعی است که در هر دعوی حقوقی ، لازم است ،شخصی توانا و آشنا به قانون از حقوق شاکی دفاع کنند . از این جهت وکالت این روزها ، از درامد خوبی برخوردار است .

 

دندانپزشکی

امکان ندارد شخصی را پیدا کنید که دندان خراب یا پرشده نداشته باشد ! خدمات دندانپزشکی تحث پوشش بیمه نیست و تعرفه های بالای آن ، دندانپزشکی را به یکی از پر درآمدترین شغل ها در ایران تبدیل کرده است .

 

جراح زیبایی

متاسفانه ،شیوع تب عمل زیبایی از ، گونه و لب گرفته تا بینی ، بر کسی پوشیده نیست . ایران بالاترین تعداد اینگونه جراحی ها را در جهان دارد . پیداست درامد این شغل چقدر است !

اختصاصی مجله آنلاین روزنو – بازنشر با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا