فروش ویژه هزاران طرح و نقش فرش در قالی زرتشت

قالی زرتشت از سال ۱۳۲۵ در زمینه تولید و بافت پارچه و سپس فرش های دستبافت کاشان فعالیت داشته و در بیش از سه دهه اخیر جزو اولین شرکت های خصوصی بافت فرش های ماشینی در ایران می باشد .
تجربه این شرکت در زمینه بافت فرش های دستبافت باعث شده تا محصولات این کمپانی بسیار شبیه به فرش های دستبافت بوده و هر ساله در چندین نمایشگاه خارج از کشور اعم از آلمان ، چین ، سنگاپور ، استرالیا و …. شرکت نموده و صادر کننده نمونه در سال ۱۳۹۳ ، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ باشد . همچنین حضوری فعال در بازار کشورهایی مانند ژاپن ،استرالیا ،چین ، آلمان ،هلند ،نروژ ،عربستان ، امارات ، قطر ،عراق ، افغانستان ، پاکستان و … دارد . این شرکت دارای نمایشگاه های دائمی در اروپا و استرالیا می باشد.

قالی زرتشت : روش های متنوع فروش فرش : خرید نقدی با تخفیف و خرید اقساطی فرش

شرایط فروش هم بصورت نقد همراه با تخفیف نقدی هم به صورت اقساط بلند مدت بدون سود و بهره می باشد . قالی زرتشت ، به منظور رفاه مشتریان ، به مدت دو ماه در کل سال اقدام به برگزاری فروش های جشنواره ای نموده که شرایط فوق العاده آسانی را برای خرید فرش ، ارائه می دهد.

قالی زرتشت
نمایشگاه و فروشگاه قالی زرتشت

طرح تعویض فرش کهنه با فرش نو در فروشگاه قالی زرتشت

از دیگر اقدامات موثر این نمایشگاه طرح تعویض فرش کهنه با فرش نو می باشد. به این صورت که کارشناس با حضور در محل مشتری و ارزیابی فرش های کهنه با مشتری توافق کرده و اعلام قیمت می نمایند و مشتری می تواند این مبلغ را از فاکتور خود کسر و مابه تفاوت را پرداخت کند.

انتخاب و خرید فرش از بین بیش از ۱۰۰۰ مدل طرح و نقش :

یکی از مشکلاتی که اکثر خریداران فرش با آن مواجه هستند سر در گمی در تشخیص سابز ، رنگ و طرح مناسب می باشد که مشاورین ما با دادن ایده های کارشناسانه می توانند انتخاب فرش را راحتتر کنند.
از دیگر محصولات این شرکت ارائه فرش در سایزها غیر متعارف مانند دایره ها ، بیضی ها ، فرش در سایزهای بزرگ مخصوص سالن های بزرگ و … است.
داشتن بیشترین و کاملترین تنوع چه در زمینه نقوش فرش های اصیل و چه در زمینه طرح های مدرن از دیگر مشخصه های این فروشگاه است . فرش های سنتی و کلاسیک با الیاف های اکریلیک ، هیت ست ، پلی استر و ترکیب اکریلیک و پلی استر با شانه های ۷۰۰ ، ۱۰۰۰ شانه و ۱۲۰۰ شانه در بیش از ۱۰۰۰ مدل طرح و نقش عرضه می شود.

قالی زرتشت - انواع تابلو فرش
قالی زرتشت – انواع تابلو فرش

فرش های فانتزی هم در فضایی مجزا با تنوع بیش از ۱۲۰۰ مدل مخصوص چیدمان های مدرن و اتاق کودک ارائه می گردد.
در این مجموعه انواع تابلو فرش های نفیس دستباف و ماشینی هم موجود می باشد که می تواند زینت بخش منازل ، باشد .

قالی زرتشت کجاست ؟

برای کسب اطلاع از فروشگاه و نمایشگاه قالی زرتشت در کرج می توانید به آدرس ،خیابان مظاهری ، بین کوچه زکی خانی و صاحب نعمتی مراجعه نموده و یا با تلفن های :
۳۲۲۱۰۳۱۱ – ۳۲۲۱۸۲۵۷ (۰۲۶) تماس حاصل نمایید . برای مشاهده برخی نمونه کارها میتوانید در کانال zartoshtcarpet@ قالی زرتشت عضو شوید .

اختصاصی روزنو – بازنشر بدون ذکرنام و لینک به منبع ، ممنوع است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا