جدیدترین شرایط خرید اقساطی محصولات سایپا

خرید خودرو ، یکی از اولویتهای خانواده های ایرانی است . از این جهت شرکتهای خودرویی سعی می کنند با شرایط فروش متفاوت ، امکان خرید بیشتری برای مصرف کننده ها ، فراهم کنند .

در این مطلب با شرایط فروش و خرید اقساطی محصولات سایپا خواهید شد .

شرکت پارسیان خودرو فردیس با مدیریت آقای بغدادی ، از سال ۹۱ به عنوان نمایندگی مجاز سایپا در فردیس ، اقدام به عرضه انواع محصولات سایپا – پراید – تیبا – چنگان – و نیسان می نماید . برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر ، آقای بغدادی به سئوالات رایج در مورد خرید اقساطی محصولات سایپا پاسخ داده اند .
آقای بغدادی ، مدیریت مجموعه بیش از ۳۵ سال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خود رو فعال بود و از سال ۹۱ ، در قالب نمایندگی ۸۹۰۰۲۰ شرکت سایپا در فردیس کرج ، در فروش و خدمات پس از فروش خودرو فعالیت دارند.

خرید اقساطی محصولات سایپا
آقای بغدادی مدیریت شرکت پارسیان خودرو فردیس

چگونه می توان یک خودروی قسطی خرید ؟

در کنار فروش نقدی محصولات ، فروش اقساطی خود رو با شرایط مختلف مهیا شده است تا اقشار مختلف ، بتوانند خودروی مورد نیاز خود را با پیش پرداخت کمتر و اقساط بلند مدت خریداری کنند .
خرید اقساطی خودرو ، نیازی به ضامن ندارد . سند و نام خریدار است و در رهن شرکت سایپا است. با پیش پرداخت های مختلف که در حال حاضر حدود ۱۰ یا ۱۱ میلیون است می توان یکی از محصولات سایپا را بصورت اقساط خرید .

حداکثر اقساط خودرو چند ماه و سود آن چند درصد است ؟

رایجترین شکل خرید اقساطی ، پرداخت مبلغ پیش پرداخت و مابقی بصورت ۴ فقره چک ۶ ماهه است . طبیعی است میزان سود ، بستگی به تعداد و دروه پرداخت دارد و هر چقدر طولانی تر باشد سودش بیشتر است و حداکثر تا ۲۲ % است .
همچنین لازم به ذکر است هر زمان که خریدار ، پیش از موعد ، مبلغ اقساط باقیمانده را تسویه کند ، سود آن بخشیده می شود .
حداکثر اقساط خودرو در خرید قسطی ۲ ساله و گاهی ۳ ساله است .

خرید خودروی اقساطی چه شرایط و مدارکی نیاز دارد ؟

شرایط ساده است . مدارک شناسایی و مراجعه به نمایندگی و انتخاب محصول مناسب و پرداخت ودیعه اولیه . مابقی مبلغ نیز بصورت اقساط و بصورت چک پرداخت می شود .
چک لازم است از حساب خریدار و بنام خریدار باشد و لازم نیست حساب خریدار کارکردی داشته باشد . به عبارتی همان روز دریافت دسته چک می تواند برای خرید خودرو اقدام کنند . تنها شرایط چک دهنده ، نداشتن چک برگشتی و نداشتن وام معوق است .
همچنین ، در تعداد خرید محدودیتی وجود ندارد و هر خریدار میتواند محصولات را در تعداد و نوع دلخواه ، خریداری کند .

خرید اقساطی محصولات سایپا
خرید نقدی و اقساطی انواع خودرو

پیش خرید خودرو چه شرایطی دارد ؟

برای پیش خرید ، معمولا رقمی معادل ۷ تا ۱۲ میلیون ودیعه پرداخت میشود و مانده مبلغ ، با توجه به زمان تحویل که در ماههای بعد خواهد بود در چند مرحله پرداخت می شود . به مبلغ ودیعه خریدار نیز سود تعلق خواهد گرفت .

چه موقع امکان خرید اقساطی خودرو وجود دارد ؟

در حال حاضر ، امکان خرید قسطی خودرو در تمام ماههای سال وجود دارد و کافیست با مراجعه یا تماس با ما ، جزییات آن را جویا شوند .

شرکت پارسیان خودرو فردیس ، چه خدمات خودرویی ، ارائه می دهد ؟

این شرکت به عنوان نمایندگی مجاز سایپا و دارا بودن بخش تعمیرگاهی مجهز ، مرکز فروش محصولات مختلف سایپا و ارائه خدمات پس از فروش و فروش لوازم یدکی و قطعات است .

تماس با شرکت پارسیان خودرو
تلفن : با کد کرج (۰۲۶) /  ۶ –۳۶۵۱۶۱۶۳
آدرس : جاده ملارد – بلوار شهید بیات (ورودی فلکه ۵ فردیس) ، خیابان ایرانخودرو – پلاک ۵۴۶

اختصاصی مجله روزنو – بازنشر بدون ذکرنام و لینک به منبع، ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا