شرایط و نحوه خرید قسطی محصولات کرمان موتور در کرج

نمایندگی ۱۴۰۹ کرمان موتور در کرج ، مرداد ماه سال ۱۳۹۴ به مدیریت آقای هاتف سلیمی با سالها تجربه و در اختیار داشتن نیروهای متخصص و آموزش دیده کرمان موتور و با بهره گیری از دانش و فناوری روز اماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی شده است. صاحب امتیاز نمایندگی ۱۴۰۹ آقای سلیمی که از سال ۷۴ در گروه خودروسازی کرمان موتور همواره همراه مشتریان بوده و اینک راسا خود اقدام به راه اندازی نمایندگی در جاده ملارد کرج نموده است .
برای اطلاع و آشنایی خوانندگان عزیز با شرایط و نحوه خرید خودرو از کرمان موتور ، رایجترین سئوالات را ، با کارشناس فروش این نمایندگی مطرح کرده که پاسخهای آن را در ادامه می خوانید .

خرید قسطی محصولات کرمان موتورنمایندگی ۱۴۰۹ کرمان موتور چه خدماتی را به مشتریان ارائه می دهد :

با سلام خدمت خوانندگان محترم مجله روزنو . در این نمایندگی خدمات زیر به شهروندان عرضه می شود .
۱- فروش خودرو های جک و لیفان
۲- خدمات پس از فروش شامل سرویس و تعمیرات ،گارانتی و صافکاری و نقاشی خودرو های جک و لیفان
۳- فروش و نصب آپشن جهت خودرو های جک و لیفان
همچنین نمایندگی ۱۴۰۹ با دارا بودن فضای ۱۳۰۰ متری، شامل نمایشگاه ها ، سالن تعمیرات پیشرفته و مجهز به کوره رنگ مدرن ، نقاشی ، انبار قطعات یدکی کامل وانبار ابشن های بسیار کامل و متنوع با کیفیت بالا و در خدمت مشتریان است .

چگونه میتوان برای خرید هر یک از محصولات کرمان موتور اقدام کرد ؟

برای فروش محصولات ، شرایط متنوعی وجود دارد . واحد فروش نمایندگی ۱۴۰۹ با ارایه شرایط های رسمی فروش نقدی ، اقساطی و پیش فروش کرمان موتور و همچنین خرید و فروش خودرو های صفر و کارکرده در کنار مشتریاتن عزیز است .

چگونه می توان یکی از محصولات کرمان موتور را بصورت  قسطی خرید ؟

همانطور که عرض شد امکان خرید اقساطی محصولات کرمان موتور وجود دارد و شرایط آن نیز در مقاطع مختلف ، مرتبا به اطلاع خریداران می رسد . خرید اقساطی خودرو ، نیازی به ضامن ندارد . سند و نام خریدار است و در رهن شرکت استوبا پیش پرداخت های مختلف ، بسته به نوع خودروی مورد درخواست، می توان یکی از محصولات کرمان موتور را بصورت اقساط خرید .

برای خرید اقساطی از کرمان موتور باید زمان خاصی مراجعه کرد ؟

خیر . در حال حاضر ، به منظور رفاه مشتریان ، امکان خرید قسطی خودرو در تمام ماههای سال وجود دارد و کافیست با مراجعه یا تماس واحد فروش نمایندگی ، از جدیدترین شرایط فروش محصولات کرمان موتور ، مطلع شد .

تعداد اقساط خودرو و سود خرید بصورت اقساطی چقدر است؟

رایجترین شکل خرید اقساطی ، پرداخت مبلغ پیش پرداخت و مابقی بصورت چند فقره چک است که با توجه به نوع خودرو تعداد و مدت آن متفوات است . میزان سود نیز ، بستگی به تعداد و دروه پرداخت دارد و هر چقدر طولانی تر باشد سودش بیشتر است .
همچنین لازم به ذکر است هر زمان که خریدار ، پیش از موعد ، مبلغ اقساط باقیمانده را تسویه کند ، سود آن بخشیده می شود .
حداکثر اقساط خودرو در خرید قسطی ۲ ساله و گاهی ۳ ساله است .

برای خرید اقساطی خودرو چه شرایط و مدارکی نیاز است ؟

شرایط خاصی ندارد . مدارک شناسایی و مراجعه به نمایندگی و انتخاب محصول مناسب و پرداخت ودیعه اولیه . مابقی مبلغ نیز بصورت اقساط و بصورت چک پرداخت می شود .
چک لازم است از حساب خریدار و بنام خریدار باشد و لازم نیست حساب خریدار کارکردی داشته باشد . به عبارتی همان روز دریافت دسته چک می تواند برای خرید خودرو اقدام کنند . تنها شرایط چک دهنده ، نداشتن چک برگشتی و نداشتن وام معوق است .
همچنین ، در تعداد خرید محدودیتی وجود ندارد و هر خریدار میتواند محصولات را در تعداد و نوع دلخواه ، خریداری کند .

خرید قسطی محصولات کرمان موتورپیش خرید خودرو از کرمان موتور چه شرایطی دارد ؟

پیش خرید ، شامل پرداخت ودیعه ایست که تا زمان تحویل به آسود تعلق می گیرد و در صورت انصراف از خرید نیز باز سود آن محاصبه شده و پرداخت می شود . مابقی مبلغ خودرو نیز بر اساس زمالن تحویل و تعداد اقساط به مشتری اعلام می شود . در مجموعه فرایند خرید ، نقدی یا اقساطی و پیش خرید ، پیچیده و مبهم نیست و کارشناسان فروش ، آماده پاسخگویی به همه سئوالات خریداران هستند .

چه خودروهایی در این نمایندگی به مشتریان عرضه می شود ؟

محصولات مختلفی وجود دارد که خریداران می توانند در در نظر گرفتن بودجه و نیاز خود ، انتخاب کنند.
خریداران می توانند خودروی مورد نیاز خود را از انواع مدلهای های جک ، لیفان و جیلی انتخاب کنند . ضمن اینکه تمامی خدمات پس از فروش نیز در همین نمایندگی ، با خریداران ارائه می شود .

نمایندگی ۱۴۰۹ کرمان موتور در کرج
آدرس : کرج – جاده ملارد – خیابان گلستان ۲۹ (پیک)
تلفن واحد فروش : ۹-۳۶۶۳۶۶۶۸ (کد کرج ۰۲۶)
تلفن واحد تعمیرگاه : ۳۶۶۰۰۶۸۰۱

اختصاصی مجله روزنو – بازنشر بدون ذکرنام و لینک به منبع، ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا