چرا برای یادگیری زبان خارجی،باید به کیش دی بروید؟!

موسسه زبان کیش دی | فردیس، در حال حاضر مرکز شهرستان فردیس در استان البرز است که از سال ۹۶ بواسطه رشد جمعیت و بافت شهری به شهرستانی مستقل که خود از منطقه ای شهری و شهرکهای اطراف تشکیل شده است تغییر کرد . جمعیت بالای فردیس و حضور اقشار مختلف مردم ، ایجاب کرد تا مراکز خدماتی نیز روز به روز در این شهر افزوده شوند .
از مهمترین مراکزی که در همه شهرها ، مورد توجه و استفاده مردم هستند آموزشگاه ها می باشند و از مهمترین آموزشگاهها ( پس از مدرسه ) آموزشگاه های زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی .

نگاهی به تعداد آموزشگاه های زبان فردیس ، حاکی از رشد تعداد و وسعت ، فعالیت آنهاست و از این نظر خوب است . اما مساله مهم انتخاب از بین این آموزشگاه ها است .
والدین یا افرادی که از بودجه و وقت خود هزینه می کنند قطعا می خواهند بهترین نتیجه را دریافت کنند و بهترین نتیجه، زمانی حاصل می شود که بهترین آموزشگاه زبان در فردیس را انتخاب کرده باشند .
اهمیت آموزش زبان انگلیسی و نیاز شهروندان به آگاهی از آموزشگاههای برتر ، ما را بر آن داشت سرزده ، به یکی از موسسات زبان انگلیسی در فردیس برویم .

موسسه زبان کیش دی
موسسه زبان کیش دی

بهترین آموزشگاه زبان فردیس کجاست ؟

هنگامی که صحبت از آموزش می شود خواسته یا ناخواسته می رسیم به این موضوع که به کدام آموزشگاه مراجعه کنیم؟ بهترین آموزشگاه زبان فردیس کجاست ؟ چگونه می توان به یک آموزشگاه از نظر امکانات آموزشی و کیفیت آموزش اعتماد کرد ؟

برای انتخاب و اعتماد به یک آموزشگاه ، چند گزینه را باید در نظر داشت :
– قدمت و سابقه آموزشگاه
– امکانات و مربیان آموزشگاه
– کارنامه و میزان رضایت مراجعین

موسس کیش دی فردیس
مدیریت موسسه زبان کیش دی

چرا کیش دی فرویس را برای یادگیری زبانهای خارجی نمیتوان نادیده گرفت ؟

موسسه زبان کیش دی در فردیس 1381 تاسیس گردید . مدیر و موسس این مرکز آموزشی ، آقای سیاح پور، ضمن داشتن 30 سال سابقه تدریس ، تحصیل کرده زبان انگلیسی و با گذراندن دوره ویژه زبان انگلیسی در آمریکا ، با ظرایف و حساسیت‌های آموزش زبان انگلیسی آشنایی کامل دارد.
انتظار معمول از چهره ای فرهنگی که اتفاقا در سال 95-94 به عنوان بهترین موسسه فرهنگی – هنری استان البرز شناخته شده است ، اولویت داشتن آموزش بر سایر امور است .
این مورد را می توان در شلوغی و میزان مراجعه به کیش دی دید . چرا که والدین بیهوده به جایی اعتماد نمی کنند.

نکته بعدی که موسسه زبان کیش دی ، به چشم می‌آید ، تنوع دوره های آموزشی است . در این آموزشگاه ، زبان های آلمانی – انگلیسی – فرانسه- ترکی استانبولی بصورت فشرده و عادی آموزشگاه تدریس می شود که بدون محدودیت سنی از 4 سال به بالا می توان در آنها شرکت کرد .

بکارگیری اساتید و مربیان مجرب و منابع آموزشی قوی نظیر، کتاب های بزرگسال تاپ تاچ و سامیت ۲۰۱۷ ، نوجوانان فمیلی فرندز زیر هفت سال، بیگ فان سافاری از جمله منابع آموزشی این موسسه محسوب می شود .

آموزش زبان در کیش دی
آموزش زبان در کیش دی

برگزاری دوره های تخصصی آیلتس ، ویژه دانشجوبان

کیش دی از دانشجویان و علاقمندان ادامه تحصیل ، غافل نبوده است و با برگزاری دوره های تخصصی آیلتس ،که توسط اقای گل محمدی ، مدرس رسمی آیلتس برگزار می شود به یاری دانشجویان آمده است .
مدرس آیلتس موسسه زبان کیش دی ، آقای گل محمدی دوره های زیر را با موفقیت پشت سر گذاشته است .
Certified Tesoler Trainer by BC
Certified Tesoler by ACE
Certified Tesoler Trainer by ACE
Certified Tesoler Trainer by IDP
MA in TEFL

موسسه زبان کیش دی ، همچنین برگزار کننده دوره های TTC بوده و دارای نمایندگی TESL کانادا است .

نگاهی به فعالیت و سابقه کیش دی ، بیانگر آن است که چنانچه فردی بخواهد با صرف حداقل هزینه و زمان ، به آموزش و یادگیری زبانهای خارجی بپردازد ، موسسه زبان کیش دی ، می تواند یکی از انتخابها برای بهترین آموزشگاه زبان در فردیس باشد .

موسسه زبان کیش
دی آدرس : کرج، فردیس، بین فلکه اول و سه راه حافظیه، جنب مسجد الزهرا
تلفن : 36618251 – 36602195 کد فردیس (026)
موسسه زبان کیش دی در سراسر کشور نمایندگی اعطا می کند.

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا