بهترین رستوران های جاده چالوس | باغ رستوران شاندیز

جاده چالوس،  از زیباترین و خاطره انگیز ترین جاده های ایرانه . این خاطرات فقط به خاطر طبیعتش نیست. از ترافیک و تو جاده موندن گرفته تا شادی رفتن به شمال و دریاکنار و صد البته خاطرات خوشمزه جاده های شمال !
جاده چالوس پر از رستوران های و مراکز مختلف پذیراییه که هر کدوم سعی میکنن به نوعی خودشو بهتر از بقیه نشون بده تا بتونه دل مسافرای بیشتری را بدست بیاره . امروز اومدیم باغ رستوران شاندیز جاده چالوس . ببینیم چه خبره ؟

رستوران خوب در جاده چالوس

همینکه وارد جاده چالوس بشی ، پا به پای عوض شدن منظره های طبیعت ، رستوران میبینی . از سنتی بگیر تا مدرن و باغ رستوران . اینجاست که اگه گشنه باشی میمونی کجا بری که هم باصفا باشه هم خوشمزه ! و دفعه بعد بخوای دوباره تستش کنی .
علاوه بر این ، داشتن جای پارک مناسب و امنه که نباید بی اهمیت فرضش کنید .
راه که بیفتی تا گرم بگو و بخندی ، می رسی به کیلومتر 22 جاده کرج – چالوس . جایی که درست در محل دورزدن ، تابلوی بزرگ باغ رستوران شاندیز را میبینی.نمای رستوران اونقدر خاص هست که توجهتو جلب کنه . خصوصا با اون دو شیر بزرگ ورودی . برای پارک کردن مشکل زیادی نداریم . جای مناسب و نگهبان و راهنمای جلوی در ، خیالتو راحت میکنه .

ورودی باغ رستوران شاندیز
ورودی باغ رستوران شاندیز

داخل مجموعه یه سالن بزرگ هست که قطعا برای زمستون انتخاب خوبیه . ولی وقتی هوا خوب باشه و طبیعت سرسبز ، کی آلاچیق ها و باغ انتهای مجموعه را ندید می گیره که بره زیر سقف غذا بخوره ؟!

محوطه و فضای سبز رستوران
محوطه و فضای سبز رستوران

فرقی نمیکنه چند نفر باشید . از پله ها که بالا بری هر تعداد تخت و آلاچیق که بخوای میتونی انتخاب کنی . آلاچیق ها اونقدر دنج و راحتن که میتونی توش یه مهمونی خانوادگی بگیری . از 6 نفره تا 12 نفره زیر سایه و هوای خنک و صدای شرشر آب .

محوطه و فضای سبز رستوران
محوطه و فضای سبز رستوران

آگه آلاچیق خوشت نیاد میتونی از میزهای زیر سایه ،  محوطه استفاده کنی تا غذاخوردن و استراحتت یه خاطره بشه.

منوی غذا در باغ رستوران شاندیز

ذائقه اکثر ایرانیها در سفر، مشخصه . انواع کباب ها ، سالاد ، نوشیدنی و مخلفات . البته در باغ رستوران شاندیز ، غذاهای سنتی تر مثل میرزا قاسمی هم میتونی سفارش بدی ولی در مجموع ، تفاوت عمده رستورانها ، در کیفیت و طعم غذاهاست ، که باعث میشه مشتری ثابت رستوران باشی یا هیچوقت برنگردی !

پذیرایی و سرو غذا
پذیرایی و سرو غذا

منوی غذا چیزی کم نداره . از انواع غذا و نوشیدنی تا میوه و چایی ، فراهم شده . کافیه ببینی میلت به کدومه و در چند دقیه سفره رنگین برات پهن میشه . پرسنل خوش برخورد ، مرتب در رفت و آمدن و پذیرایی از مسافرینی هستند که تازه از راه میرسن .

یواش یواش غذای ما هم اماده شد. از یه پذیرایی خوب چه انتظاری داری ؟ میخوای گوشتش تازه و ترد باشه یا برنجش ایرانی و خوش پخت ؟ بال کیابی دوست نداری یا قزل آلا ؟! خداییش این سفره با روح و روانت بازی نمیکنه ؟! عمرا اگه بشه از این سفره و غذاهای خوشمزه و خوش طعمش چیزی نگفت !

پذیرایی و سرو غدا
پذیرایی و سرو غدا

در هر سفر ، دو چیز مهمه : یکی اینکه چی ببینی و دوم اینکه چی بخوری ! اینا میشن خاطره . اگه مقصد و مسیرشو درست انتخاب کنی ، کلی خاطره و لحظه های خوش پیش رو داری .
برای اینکه بیشتر با محیط و پذیرایی آشنا بشی ، فیلمو ببینن .

باغ رستوران شاندیز کجاست ؟

برای رفتن به باغ رستوران شاندیز ، لازم نیست حتما به قصد شمال راه بیفتی . اگه مسافر نیستی و ساکن کرجی و دنبال یه جای باصفا میگردی که حال و هوات عوض بشه ، درست اومدی . ای رستوران از 11 صبح تا 12 شب ، فعاله و حتی میتونید صبحانه هم اونجا میل کنید .

آدرس : کیلومتر 22 جاده کرج – چالوس / تلفن : 35342688 با کد کرج 026

امیدوارم لحظه های خوب و خاطره انگیزی تجربه کنی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا