10 نرم افزار عالی برای تقویت کننده صدا در اندروید

صدا و تصویر بخش جدایی ناپذیر از هر تلفن‌ اندرویدی است . اگر چه نرم افزارهای زیادی وجود دارند که از نظر کیفیت صدا ، بهترین ها را ارائه می دهند اما برخی در گوشی ها  بلندگوها صدا را به اندازه کافی بلند و رسا پخش نمی کنند.
حتی اگر بلندگوهای تلفن های اندرویدی خیلی خوب باشند باز هم ممکن است شما به صدای بلند تری برای پخش موسیقی یا فایل‌های خود نیاز داشته باشید و این دقیقا همان کاری است که تقویت کننده های صدا در اندروید انجام می‌دهند ، آنها صداها را بلندتر می کنند.
در این مقاله از مجله روزنو به معرفی و بررسی بهترین نرم‌افزارهای تقویت کننده صدا در اندروید پرداخته ایم تا بتوانیم  شما را در افزایش صدای دستگاه اندرویدیتان یاری کنیم.
قبل از شروع معرفی بهترین نرم‌افزارهای تقویت کننده صدا در اندروید چیزی که باید بدانید این است که این برنامه‌ها به طور جادویی صدای دستگاه شما را بلند تر از حد ممکن نمی کنند . زیرا صدای بلند و شفاف بودن بلندگوها به نرم‌افزار وابسته نیست ، بلکه بیشتر به اندازه فیزیکی بلندگو بستگی دارد. بنابراین مهم نیست  از چه نوع تقویت کننده صدا استفاده می کنید . زیرا نمی تواند از یک نقطه خاص فراتر برود .

معرفی بهترین تقویت کننده های صدا در اندروید

تقویت کننده صدا در اندروید
تقویت کننده صدا در اندروید

1. Easy Volume Booster

این نرم افزار به شما این امکان را می دهد تا میزان صدای رسانه ها و سیستم را به میزان قابل توجهی افزایش دهید . این کار به شما این امکان را می دهد تا وقتی شخصی با شما تماس می گیرد یا وقتی یک اعلان دریافت می کنید ، صدای آنها به وضوح شنیده شود .
آنچه این برنامه را از سایر برنامه ها متمایز می کند این واقعیت است که از یک الگوریتم سفارشی برای جفت شدن با اکولایزر سیستم اندرویدی استفاده می کند تا صدا را به میزان قابل توجهی تقویت کند .
یک تصور رایج وجود دارد که افزایش صدا در تلفن هوشمند می تواند به دستگاه آسیب برساند ، اما توسعه دهندگان این نرم افزار به مشتریان خود اطمینان می دهند که این برنامه  زمانی که از صدای سیستم و الگوریتم خاص خود برای تقویت صدای دستگاه و حجم رسانه استفاده می کند ، چنین کاری نخواهد کرد . این نرم‌افزار به طور طبیعی بهترین برنامه تقویت کننده صدا برای کار با هر دو ف اسپیکر و هنگامی که هدفون را وصل کرده‌اید ، می باشد .
علاوه بر آن می توانید میزان زنگ آلارم تلفن هوشمند خود را نیز تقویت کنید تا مطمئن شوید که به موقع از خواب بیدار می شوید .
کاربری این نرم افزار بسیار ساده است و سه نماد برای موسیقی ، صدای زنگ و صدای آلارم وجود دارد که اجازه می دهد تا تغییرات را مطابق دلخواه خود انجام دهید . این برنامه رایگان می باشد و اگرچه تبلیغات در آن وجود دارد ، اما هیچ خرید درون برنامه ای ندارد . (لینک دانلود)

2 . Volume Up

نرم افزار Volume Up تقریباً به همان روشی که برنامه Easy Volume Booster کار می کند ، عمل می کند و یک اسلایدر با حجم متفاوت را برای کاربران ارائه می دهد .
با این کار شما می توانید مشخص کنید که چه میزان از حجم صدا افزایش یابد و تنظیم پیش فرض صدا چیست . به عنوان یک اقدام ایمنی (بخصوص با استفاده از هدفون) به کاربران توصیه می شود که حجم صدای دستگاه خود را به تدریج افزایش دهند تا از بروز هرگونه مشکل در گوش جلوگیری کنند .
در حالی که اکثر برنامه های تقویت کننده صدا به طور اساسی به همان روش کار می کنند ، رابط کاربری و نحوه ارائه پیشنهادات این برنامه چیزی است که باعث می شود از بقیه متمایز شود .
بنابراین نرم افزار Volume Up یک برنامه ساده اما موثر است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی حجم صدای رسانه را در دستگاه خود افزایش دهید .
در صفحه اعلان ها نوار ثابت ماندگاری میزان صدا وجود دارد که از وضعیت تقویت کننده می گوید . این برنامه با هر دستگاه اندروید 4.1 و بالاتر سازگار است و تعداد زیادی تلفن پوشش می دهد .
برنامه Volume Up رایگان اما دارای تبلیغات می باشد با این حال هیچ گونه خرید های درون برنامه ای در آن وجود ندارد تا تبلیغات از بین بروند و یا ویژگی های جدیدی را در داخل برنامه باز کند .(لینک دانلود)

3. Speaker Boost

این برنامه یک تقویت کننده صدا در اندروید می باشد و اگرچه باعث افزایش سطح صوتی نمی شود ، اما از آنجا که میزان صدا به سخت‌افزار بلندگو بسیار وابسته است ، می توانید مواردی مانند باس را تا سه برابر تنظیم کنید تا موسیقی و پادکست ها بهتر به نظر برسند .
توسط این نرم افزار شما می‌توانید بهترین هدف را از هدفون یا بلندگوی خارجی به دست آورید . زیرا سخت‌افزارهای خارجی معمولاً قادر به تنظیم بهتر صدا هستند .
بلندگو در این برنامه در اصل یک میکسر صوتی است ، بنابراین باید بتوانید سطح را با تنظیمات برگزیده خود تنظیم کنید . (لینک دانلود)

4. Extra Volume Booster

اگر از صدای کم گوشی‌تان خسته شدید باید بدانید این مشکلی است که در بسیاری از تلفن های هوشمند موجود در بازار وجود دارد ، این مشکل توسط نرم افزار تقویت کننده صدای Extra Volume حل شده است .
تفاوت این نرم‌افزار با بقیه بسیار ظریف است ، اما با وجود این که یک میکسر صوتی می باشد شما می توانید جنبه های مختلف صدا را توسط آن تنظیم کنید تا صدا واضح تر به نظر برسد .
این برنامه بهترین تجربه را با استفاده از هدفون یا بلندگوی خارجی به شما ارائه می دهد و بسیار ساده و کاربردی می باشد . (لینک دانلود)

5. Volume Booster

این برنامه در مقایسه با سایر برنامه های معمولی تقویت کننده صدا ، کنترل بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.
رابط کاربری این نرم‌افزار از یک تورنت استاندارد با دستگیره روی آنها تقلید می کند که می توانید طبق دلخواه خود آن را بچرخانید. همچنین همانند یک اکولایزر سفارشی عمل می کند و به شما این امکان را می دهد تا باس و سایر خصوصیات رسانه خود را افزایش دهید .
به طور طبیعی افزایش صدا ، ویژگی اصلی در این برنامه می باشد که با حداقل تلاش می توان به آن دست یافت .
این برنامه همچنین به عنوان یک پخش کننده موسیقی با تمام گزینه های اکولایزر موجود در برنامه به طور مستقل عمل می کند . این امر باعث می شود تا دسترسی کاربر بیشتر شده و همچنین به عنوان جایگزینی مناسب برای برنامه های پخش کننده موسیقی موجود در بازار عمل کند .
توسعه دهندگان این نرم‌افزار ادعا می‌کنند که شما با استفاده از این برنامه می توانید صدای رسانه خود را 30 تا 40 افزایش دهید که در بیشتر موارد کافی می باشد .
اگر به دنبال تقویت صدای تلفن اندروید خود هستید و همچنین می خواهید یک پخش کننده موسیقی مناسب  در اختیار شما باشد ، این برنامه عالی است
نرم‌افزار Volume Booster یک برنامه رایگان است که دارای تبلیغات می باشد اما هیچ خرید درون برنامه ای در آن وجود ندارد .
این برنامه با دستگاه های دارای اندروید 3.2 بالاتر سازگار است . (لینک دانلود)

6. Volume Booster pro

نرم افزار که یکی از بهترین برنامه های تقویت کننده صدا در اندروید می باشد و هیچ گونه ارتباطی با برنامه Volume Booster ندارد .
با توجه به USP ، جای تعجب نیست که برنامه هایی با نام مشابه در ‏گوگل پلی وجود داشته باشند . این برنامه به شما این امکان را می دهد تا تمام صدای سیستم از جمله آلارم زنگ و حتی رسانه را افزایش داده یا تقویت کنید . برخی از برنامه‌ها وجود دارند که این ویژگی ها را ارائه می دهند ، اما همه برنامه های تقویت کننده صدا این ویژگی را ندارند و همین ویژگی باعث می شود که این برنامه در بین سایر برنامه ها برجسته باشد .
سوییچ های زیادی در این برنامه وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی حجم صدا را تغییر دهید. همچنین می توانید صدای سیستم خود را به طور کامل خاموش کنید . اگر در حال رفتن به یک جلسه یا در مناطقی هستید که محدودیت وجود تلفن دارند ، می توانید از این برنامه استفاده کنید .
این نرم افزار رایگان بوده اما دارای تبلیغات می باشد و خرید های داخل برنامه نیز در آن وجود ندارد .
(لینک دانلود)

7. Volume Booster by Vintage Audio Tools

این برنامه در مقایسه با سایر برنامه های موجود در این مقاله ساده تر عمل می کند . این نرم‌افزار با قابلیت کنترل آسان با یک نوار لغزنده به منظور افزایش صدا همان طور که می خواهید ، ارائه می شود . این برنامه فاقد توانایی افزایش صدای سیستم و زنگ آلارم است ، بنابراین شما فقط می توانید از این نرم افزار برای موسیقی و سایر رسانه‌ها استفاده کنید .
برای راحتی ، توسعه‌دهندگان آن سه دکمه از پیش تعیین شده اضافه کرده اند که شامل عادی ، بلند و خاموش می باشد . یک جعبه اطلاع‌ رسانی در همه زمان ها وجود خواهد داشت و به شما امکان دسترسی سریع به ویژگی های تقویت کننده را می دهد .
این برنامه نیز رایگان بوده و همراه با تبلیغات می باشد ، اما هیچ خرید درون برنامه ای در آن وجود ندارد .
(لینک دانلود)

8 . Volume Booster Goodly

این برنامه ، یک برنامه بلندگوی همه کاره برای اندروید بدون این که پخش کننده موسیقی باشد ، می باشد .
این نرم‌افزار باعث افزایش صدای بلندگوهای تلفن یا هدفون می شود و برای تقویت صدا هنگام پخش موسیقی ، کتاب صوتی یا فیلم بر روی تلفن کار می کند .
این نرم افزار یک برنامه تقویت کننده صدای قدرتمند است ، به طوری که ممکن است با اخطار توسعه دهنده در استفاده از صدای زیاد این نرم افزار برای مدت طولانی رو به رو شوید . زیرا ممکن است به شنوایی شما آسیب برساند. (لینک دانلود)

9. VLC for android

این برنامه پخش رسانه‌ای به عنوان تقویت کننده صدا تا دو برابر می باشد که ادعا می کند صدا را از تلفن  شما تا حدود 200 درصد افزایش می دهد .
برای فعال کردن این ویژگی باید به تنظیمات برگزیده آن ضربه بزنید ، سپس به ویدئو رفته و بر روی تقویت کننده صدا ضربه بزنید . VLC در بهبود فایل های موسیقی نیز فوق العاده عمل می کند .
برای انجام این کار رسانه خود را باز کرده و تنظیمات را انتخاب کنید ، به دنبال گزینه اکولایزر باشید . شما می توانید صدا را مطابق متن تنظیم کنید .
در این برنامه ویجت های زیادی وجود دارد که روی سایر ویژگی‌ها مانند روشنایی و نسبت ابعاد تمرکز دارند . اگر به دنبال یک برنامه همه کاره برای پخش رسانه خود هستید (نه تنها تقویت صدا) این برنامه برای شما مناسب خواهد بود . (لینک دانلود)

10 . Precise Volume

Precise Volume به عنوان اکولایزر و تقویت کننده صدا عمل می کند .  این برنامه ، یک برنامه کنترل صدای کاملاً کاربردی و پر از ویژگی می باشد .
توسعه دهندگان آن ادعا می کنند که با اتصال ایمن این برنامه به سیستم صوتی تلفن خود می تواند محدودیت صدای اندروید شما را برطرف کند  و با یک اکولایزر 5 باند از جمله تقویت کننده های صدا در تلفن همراه می باشد .
این نرم‌افزار همچنین به شما این امکان را می دهد تا تنظیمات صدا را متناسب با سایر دستگاه خارجی مانند هدفون یا سیم AUX تنظیم کنید. همچنین دارای یک تقویت کننده باس است که برای دوستداران موسیقی بسیار عالی می باشد . (لینک دانلود)
منبع : thedroidguy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا