نمایندگی کیاموتورز در کرج چه خدماتی ارائه می دهد؟

نمایندگی کیاموتورز در کرج” قدمتی ۵۰ ساله دارد . زمانی که دو جوان اولین تعمیرگاه خود را در خیابانی تاسیس می کنند که بسیاری از قسمتهای آن باغ و زمین خالی است و عبور و مرور خودرو و ترافیک شهری مفهوم امروزی را نداشت. سال ۱۳۴۲ آقای معینی به اتفاق آقای زمانی فعالیت مکانیکی خود را آغاز کردند. در سال ۵۷ با اخذ نمایندگی از شرکت BMW ، اقدام به ارائه خدمات پس از فروش خودروهای BMW در کرج می نمایند که می توان آن را شروع کسب و کاری دانست که طی نیم قرن هزاران نفر از خدماتش بهره برده اند .
نمایندگی معینی – زمانی از سال ۷۹ با شرکت کرمان موتور و محصولات دوو و تحت کد ۱۳۰ در کرج راه اندازی می شود و تا ۸۶ که فعالیت دوو در ایران متوقف می شود این همکاری ادامه دارد . پس از آن نمایندگی لیفان در کرج و از سال ۱۳۸۷تا امروز به عنوان اولین نمایندگی کیاموتورز در کرج فعالیت خود را ادامه می دهد .
نمایندگی کیاموتورز در ۳ بخش فروش ، خدمات پس از فروش و تامین قطعات فعالیت دارد و پرسنل مجرب ، آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان هستند . برای آشنایی بیشتر، با مدیریت نمایندگی به گفتگو می نشینیم :

نمایندگی کیاموتورز در کرج چه خودروهایی عرضه می کند ؟

محصولات کیا تنوع زیادی دارد . در یک تقسیم بندی از ماشین با حجم موتور ۱۲۵۰ سی سی تا ۴۶۰۰ سی داریم که پر فروشترین آنها در این زمان سورنتو است . البته این مورد بستگی به شرایط مختلف دارد .

شرایط فروش خودروهای کیا چیست ؟

برای خرید خودروی های کیا متناسب با شرایط مشتریان طرح های مختلفی داریم . از نقدی گرفته تا فروش اقساطی و همینطور مقاطعی از سال که شرکت شرایط ویژه ای اعلام می کند . “فروش اقساطی خودرو در کرج ” از مواردی است که زیاد پرسیده می شود و ما خوشبختانه فروش اقساطی خودرو در کرج را در برنامه های خود داریم . شرایط ویژه نظیر فروش اقساطی ۶ ماهه بدون بهره و همچنین امکان خرید قسطی خودرو بصورت اقساط بلند مدت ۱۲ ماهه ، ۲۴ ماهه و ۳۶ ماهه وجود دارد.
“پیش فروش خودرو در کرج” از دیگر خدمات نمایندگی است که به سپرده مشتری ۲۵٫۵ درصد سود تا زمان تحویل تعلق می گیرد .زمان تحویل هم بستگی به انتخاب مشتری و شرایط دارد که میتوادند ۳ ماهه یا ۶ ماهه باشد . آخرین اخبار و شرایط فروش را از طریق کانال تلگرام خود ، به اطلاع متقاضیان می رسانیم.

امکانات و تجهیزات نمایندگی ، برای ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان “کیاموتورز در کرج ” چگونه است ؟

بخش تعمیرگاهی نمایندگی ، مجهز به کلیه تجهیزات و امکانات مورد نیاز است . ۵ جک ۲ ستون ، یک جک ۴ ستون ، دستگاه بالانس چرخ، دستگاه میزان فرمان کامپیوتری ۸ سنسوره ، که جدیدترین دستگاه موجود در بازار است ، دستگاه های تنظیم موتور و عیب یابی نمایندگی ، که دستگاه های به روز کره ای هستند . به عنوان مثل دستگاهی داریم بنام جی اسکن که هر ماه آپدیت می شود . دستگاه KDS داریم که سیستم عیب یابی خودرو از طریق بلوتوث انجام می شود .

نمایندگی کیاموتورز در کرج
نمایندگی کیاموتورز در کرج چه خدماتی ارائه می دهد؟

بخش های تعمیر موتور ، تعمیر گیربکس اتوماتیک ، برق ، صافکاری و نقاشی ، عیب یابی و تعویض شیشه خودرو در داخل تعمیرگاه انجام می شود و حتی خدمات بیمه برای خودرو در نمایندگی انجام می شود .
کلیه خدمات مورد نیاز مشتری از لحظه خرید خودرو ، بیمه ، سرویس های دوره ای اعم از مواردی که شرکت تعیین کرده و یا اتفاقاتی نظیر تصادفات ارائه می شود . حتی سرویس امداد خود رو هم داریم که در صورتیکه خودرو قابل انتقال به نمایندگی نباشد ، کادر مجرب و آموزش دیده نمایندگی به محل مراجعه کرده و همانجا خودرو را تعمیر می کند.

نبودن قطعات یا تامین “لوازم یدکی خوروهای کیا در کرج” از مواردی است که ممکن است برای خریداران نگرانی ایجاد کند . در این مورد چه توضیحی دارید ؟

روال کار ما به شکلی است که معمولا تمامی قطعات را از قبل در انبار داریم . حتی قطعات کم مصرف ، و در موارد نادری که آن قطعه موجود نباشد بلافاصله از طریق شرکت کیاموتورز تامین می گردد و در هر حال مشتری “نمایندگی کیاموتورز در کرج” هیچ دغدغه ای در مورد تامین قطعات ندارد.
تاریخ مراجعه و نمایندگی مشخص ، قطعه مورد نیاز مشخص ، تاریخ سفارش گذاری ،شماره فنی و شماره پیش فاکتور و زمان دریافت قطعه هم مشخص است . یعنی در لحظه ورود مشتری از روند دریافت خدمات کاملا مطلع می گردد.

مشتریان ، چطور می توانند از کیفیت قطعات و لوازم یدکی مورد استفاده اطمینان پیدا کنند ؟

تمامی لوازم یدکی و قطعات مصرفی با بسته بندی کیاموتورز و تحت عنوان جنیون پارت از شرکت اطلس خودرو تامین می گردد . ضمن اینکه پس از نصب قطعه جدید ، قطعه فرسوده و تعویض شده را به مشتری تحویل می دهیم . اصولا یکی از شاخص های خدمات مشتریان این است که پس از سرویس و تعمیر خودرو ، از شرکت کیا موتورز با مشتری تماس گرفته شده و در مورد کیفیت خدمات و تحویل قطعه فرسوده سئوال می شود . لذا مشتریان گرامی می توانند اطمینان داشته باشند سیستم تامین و خدمات پس از فروش خودرو ، به بهترین شکل ، خدمات خود را عرضه می کند.

شرایط گارانتی محصولات کیاموتورز چگونه است ؟

خودروها تا ۱۵۰۰۰۰کیلومتر یا ۵ سال گارانتی دارند که از طریق دفترچه راهنما یا و روش های مختلف اطلاع رسانی می شود . خدمات گارانتی هم کاملا ملموس و واقعی است . ما مواردی داشته ایم که موتور خودرو را بطور کامل عوض کرده ایم یا گیربکس بطور کامل عوض شده است .
تنها کاری که مشتری لازم است انجام دهد سرویس های دوره ای خودرو است .

خدمات پس از فروش برای خودروها، پس از اتمام گارانتی چگونه است ؟

ارائه خدمات به خودروهای”کیاموتورز در کرج” محدود به گارانتی نیست . خدمات ما همچنان ادامه دارد و همه امکانات و خدمات برای مصرف کننده محصولات کیاموتورز فراهم است . تنها تفاوت در این است که در دوره گارانتی قطعات و خدمات رایگان است و بعد از گارانتی همان خدمات و قطعات با همان کیفیت با قیمت شرکت عرضه می گردد بنابراین با اتمام گارانتی جایی برای نگرانی نیست.

آیا خریداران خودرو از تسهیلات و تخفیفات بیمه ای خاصی برخوردار می شوند؟

 بله . این مرکز با اخذ نمایندگی از بیمه پاسارگاد (کد۱۴۰۵) کلیه خدمات بیمه ، مرتبط با خودرو نظیر ثالث و بدنه تا بیمه های مختلف عمر ، مسئولیت ، آتش سوزی انجام می شود . منتها برای مشتریان نمایندگی خدمات و تخفیفات ویژه ای هم اعمال میشود که گاهی تا ۷۲٫۵ درصد می رسد .
همچنین اگر خودرو در شرکت دیگری بیمه شده باشد و دچار حادثه، مشتری خودرو را به نمایندگی منتقل کرده و پس از تشکیل پرونده ، نمایندگی در تعامل با بیمه مربوطه مراحل بررسی و ارزیابی خسارت را انجام داده و مشتری خود را با این موارد درگیر نمی کند . در نهایت خودرو را صحیح و سالم تحویل می گیرد.

برای مراجعه و تماس با نمایندگی کیاموتورز در کرج :
آدرس :۴۵ متری گلشهر – ابتدای بلوار هوشیار – پلاک ۱۴
تلفن بخش فروش : ۳۴۶۷۹۶۱۶-۰۲۶ / خدمات پس از فروش: ۳۴۶۷۹۲۵۹-۰۲۶ / بیمه : ۳۴۶۷۹۶۱۲ – ۰۲۶
ساعات کار : ۸ صبح الی ۱۲:۳۰ و ۱۴:۳۰ الی ۱۸

تهیه و تنظیم : مجله روزنو /گروه اقتصاد / باز نشر با ذکر نام و لینک به منبع مجاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا