موسیقی را در کدام آموزشگاه موسیقی کرج بیاموزیم؟

آموزشگاه موسیقی | خانه موسیقی آوای کِلار از اولین “آموزشگاه های موسیقی در کرج” می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۷، آغاز نمود و با همکاری اساتید دلسوز ، با تجربه و تحصیل کرده تلاش کرده است با ایجاد فضایی سالم ، خلاق و پر نشاط در فرآیند “آموزش موسیقی ” جزء برترین آموزشگاه های موسیقی در کرج باشد.

 

چرا آموزشگاه موسیقی کلار برای یادگیری موسیقی بهترین انتخاب است؟

طبیعتا برای هر انتخابی لازم است دلایل قانع کننده ای وجود داشته باشد . مهمترین برتری های آموزشگاه موسیقی کلار را می توان اینگونه برشمرد:
۱- اساتید آموزشگاه موسیقی کلار، از شناخته شده ترین مدرسان رشته موسیقی هستند که همگی کارت تدریس از مرکز گسترش و توسعه فعالیت های هنری داشته و دارای تحصیلات عالیه در رشته موسیقی می باشند . از جمله آنها می توان به درجه پروفسورای موسیقی از هلند و یونان ، دکترای موسیقی ، دکترای افتخاری ، فوق لیسانس و لیسانس اشاره کرد .
۲- شیوه های آموزشی اساتید آموزشگاه موسیقی کلار ، کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده ، با مواد درسی دانشگاهی و هنرستانی این رشته هماهنگی کامل دارد .

آموزشگاه موسیقی
۳- برای استعدادیابی ، ارزشیابی و خودباوری هنرجویان ، در هر سال سه مرتبه اجرای داخلی برگزار می نماید و همچنین در هر سال یک کنسرت آموزشی – پژوهشی در این آموزشگاه اجرا می شود.
۴- آموزش پیانو یکی از از بخشهای حیاتی و قدرتمند آموزشگاه کلار می باشد که با تدابیری که مدیرمسىٌول و پنج تن از برترین مدرسین پیانو تهران و کرج اندیشیدند بعد از سالها ، آموزشگاه کلار را به نوعی تبدیل به مدرسه تخصصی پیانو گردیده است.
۵- مجهز بودن به سالن کنسرت ، دراختیار قرار دادن تمامی سازها در محیط آموزشگاه جهت تمرین و درس گرفتن هنرجویان گرامی ، امکان استفاده از آرشیو صوتی و تصویری آموزشگاه با بیش از ۹۵۰۰۰ عنوان قطعه موسیقی به صورت رایگان و کتابخانه برای هنرجویان این مرکز .
۶- ارائه مشاوره اصولی و صحیح جهت انتخاب و خرید ساز استاندارد و تمامی لوازم و کتب مورد نیاز ، که شرایط آموزش را برای هنرجویان گرامی تسهیل نموده است .
۷- آموزش تمامی دروس آهنگسازی آکادمیک و آهنگسازی با نرم افزار می باشد و همچنین ارایه پکیج کامل آلبوم های موسیقی، اعم از آهنگسازی ، شعر ، ضبط ، تنظیم ، میکس ، مسترینگ و گرفتن مجوزهای لازم برای یک آلبوم
۸ – علاوه بر کنسرت های داخل آموزشگاه ، هر ساله از گروه های منتخب در سه دوره اجرای داخلی ، یک گروه در خارج از آموزشگاه به اجرای برنامه می پردازند .بعلاوه ، واحد آکادمی آواز آموزشگاه ، که از غنی ترین بخشهای خانه موسیقی آوای کِلار می باشد هر ساله اجراهایی در مرکز رادیو برگزار می نماید .
اگر این دلایل را برای انتخاب آموزشگاه موسیقی کلار کافی نمی بینید از شما دعوت می شود بخش دوم این گزارش را بخوانید .

چنانچه سئوالی دارید یا برای تصمیم گیری نیاز به مشاوره دارید کافیست با آموزشگاه موسیقی کلار تماس بگیرید.
آدرس خیابان بهار ، پلاک ۱۸۶ ، خانه موسیقی آوای کلار/ تلفن : ۳۲۲۴۴۵۳۳ / ۰۹۳۸۱۶۲۱۲۱۴

پیشنهاد می کنیم بخوانید:
نقاشی را در آموزشگاه نقاشی سعید بیاموزید
عادت های روزانه یک مدیر موفق که باید بیاموزیم
ماجرای عجیب چک ۵۰۰ هزار دلاری راکفلر که نقد نشد !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا