چرا عموم مردم به خرید بیمه عمر روی آورده اند؟

اگر با “مزایای بیمه عمر” آشنا  نباشید اسمش را حتما شنیده اید . بیمه عمر در سالهای اخیر با اقبال روز افزون اقشار مختلف روبرو بوده است . نمیخواهیم وارد جرییات شویم فقط به مهمترین دلایل خرید بیمه عمر اشاره می کنیم :

مزایای بیمه عمر

مهمترین مزایای بیمه عمر برای خریداران :

– پس از بازنشستگی به جای جستجوی شغل جدید ، بی دغدغه، راحت و حقوق می گیرند و با درآمد مکفی به استراحت و تفریح می پردازند .
– مانند بیشتر بازنشستگان با حقوق پایین و قرض و قسط زندگی نمی کنند. با همسر و فرزندان و نوه ها ، مسافرت و زیارت میروند و از زندگی لذت می برند.

– فرزندان بزرگ می شوند دانشگاه می روند شغل می خواهند عاشق می شوند، ازدواج می کنند ، مسکن میخواهند، با پول یکجای بیمه عمر نگران آینده فرزندان نیستند.
– مرگ حق است و برای همه هست . اگر اتفاقی افتاد همسر یا بچه هایشان آواره و محتاج دیگران نیستند . چه کسی از فردای خودش خبر دارد ؟!….

– در جوانی درامدشان آنقدر بالا نیست که با خرید ملک و طلا یا کارهای تجاری بزرگ سرمایه گذاری کنند اما با خرید بیمه عمر می توانند با کمترین مبلغ سرمایه گذاری کرده تا برای آینده خود و خانواده پشتوانه ای باشد .
– منزل مسکونی شان در مقابل حوادث طبیعی بیمه است ، خودشان در صورت بیماری یا از کارافتادگی تحت پوشش بیمه هستند ، کمک هزینه های پزشکی و ده ها امتیاز و مزایای بیمه عمر را که نمیتوان به سادگی از آن چشم پوشید .

پیشنهاد می کنیم از یک کارشناس خبره کمک بگیرید . تنها چند دقیقه کافیست . اگر قانع نشدید بعدها حسرت انجام ندادنش را نخواهید خورد.

نمایندگی معینی (نمایندگی 1405 بیمه پاسارگاد در کرج) آماده ارائه مشاوره رایگان و ارائه خدمات بیمه عمر و اعزام کارشناس به محل شماست .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با می توانید شماره های ۰۹۳۷۳۶۰۱۹۴۷ و ۳۴۶۷۹۶۱۲(026) تماس حاصل نموده و یا به آدرس کرج – ۴۵ متری گلشهر – جنب بانک پاسارگاد مراجعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا