نقشه جدید کرج،دانلود نقشه کرج ،نقشه کرج برای موبایل

نقشه کرج | کرج، مرکز استان البرز و یکی از کلان شهرهای ایران است .کرج را به دلیل سکونت اقوام مختلف ایرانی، ایران کوچک لقب داده اند. زندگی در یک شهر بزرگ با انبوه جمعیت و معابر و خیابان‌، می تواند برای بسیاری از مردم موجبات اتلاف وقت در ترافیک یا جستجوی آدرس ها را فراهم کند. از این رو دسترسی آسان به یک نقشه جدید و کامل، می ‌تواند کمک بزرگی در شناخت و پیدا کردن مکان ها و خیابان های کرج باشد.

بنابراین تصمیم گرفتیم نقشه این کلانشهر را برای شما آماده کنیم تا بتوانید از آن به عنوان راهنمای کرج ، در کرج گردی های خود بهره ببرید.
با توجه به آن که کاربران ،ممکن است در شرایط گوناگون نیاز به نقشه داشته باشند این نقشه را در بصورت، نقشه آنلاین کرج ، نقشه کرج برای موبایل ، نقشه کرج pdf ، نقشه کرج با کیفیت و قابلیت بزرگنمایی را آماده کرده ایم که در ادامه این مطلب از مجله روزنو به ترتیب معرفی میکنیم.

دانلود رایگان نقشه کرج

1- دانلود رایگان نقشه کرج برای کامپیوتر (نقشه  کرج PDF )

نقشه pdfکرج را پس از دانلود از شکل زیپ خارج کرده و استفاده کنید .
دانلود نقشه کرج pdf (کلیک کنید)

3- نقشه کرج برای موبایل

برای داشتن نقشه بر روی موبایل جستجوی زیادی کردیم و در نقشه های مختلف آماده شده برای اندروید، نمونه های متفاوت را دیدیم ولی راستش هیچ یک را کامل ندیدیم . از طرفی با فراگیر شدن موبایل های اندروید که به سادگی به اینترنت دسترسی دارند چرا از خود گوگل کمک نگیریم؟

در برنامه های اندرویدی پیشفرض موبایل های اندروید ، اپی به نام گوگل مپ وجود دارد . گوگل مپ امکانات هیجان انگیزی دارد و می توان آن را یکی از قدرتمند ترین نرم افزار های مکان یابی بر اساس gps دانست .
با google maps ،در گوشی های اندرویدی می توان به راحتی مکان های مورد نظر خود را یافت.

برخی از ویژگی های گوگل مپ به شرح زیر است :
– نقشه های تفصیلی مکان ها
– صدای هدایت کننده کاربر
– امکان استفاده در رانندگی و حمل و نقل و پیاده روی
– جستجوی مکانها و معابر
– امکان پیدا کردن فاصله مسیر و کوتاهترین مسیر
– نشان دادن محل و منطقه جغرافیایی شما بصورت آنلاین

و بسیاری از امکانات دیگر که این آپ را به یکی از بهترین گزینه‌های قابل استفاده به عنوان نقشه کرج و یا نقشه هر شهر و مکان دلخواه دیگری ، برای موبایل تبدیل کرده است.
برای دانلود آن می توانید به گوگل پلی مراجعه کرده و آن را نصب کنید البته این در صورتی است که به طور پیش فرض در موبایل شما وجود نداشته باشد.
دانلود Google Maps نقشه مکان یابی گوگل مپ برای اندروید ( کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا